ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
DLA KLAS I - III
W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 75 MI. MARII KONOPNICKIEJ W WARSZAWIE
W ROKU SZKOLNYM 2019 / 2020
L.p.
OSOBA PROWADZĄCA
RODZAJ ZAJĘĆ
KLASA
TERMIN
(dzień tygodnia)
LEKCJA
SALA
Urszula Chmielewska
Zajęcia wyrównawcze
3a
środa
6
2
Ryszarda Tokarz
Zajęcia wyrównawcze
2b
piątek
12.30 – 13.15
7
Grażyna Wójcik
Zajęcia wyrównawcze
3b
czwartek
0
3
Agnieszka Pawlikowska
3a
środa
6
10
Agnieszka Gawryszewska
Zajęcia wyrównawcze
3c
środa
6
7
Agnieszka Szymkowiak
Zajęcia wyrównawcze
2a
piątek
4
Ewelina Orzełowska
Zajęcia wyrównawcze
1b
wtorek
3
4
Agnieszka Krawczyk
Zajęcia wyrównawcze
1c
poniedziałek
3
6
Kamila Szcześniak
Mandale
2b
czwartek
7
biblioteka
Barbara Jędrzejewska
Chór
2 - 8
poniedziałek
wtorek
piątek
7
8
3
1
1
2
Katarzyna Kruk
Gimnastyka korekcyjna
2a/3c
poniedziałek
6
KD
Katarzyna Kruk
Gimnastyka korekcyjna
1c/1b
wtorek
3
KD
Katarzyna Kruk
Gimnastyka korekcyjna
3a
wtorek
6
MSG
Katarzyna Kruk
Gimnastyka korekcyjna
2c
piątek
4
KD
Katarzyna Kruk
Gimnastyka korekcyjna
0/2b
piątek
7
MSG
Karolina Sokołowska
Zajęcia gałgankowe
3a
czwartek
6
7
Anna Mazur - Sutyniec
Gimnastyka korekcyjna
1a
poniedziałek
7
KG
Anna Mazur - Sutyniec
Gimnastyka korekcyjna
3b
piątek
5
MSG
Anna Mazur - Sutyniec
Od zabawy do sportu
1a
czwartek
6
KD
Anna Mazur - Sutyniec
Od zabawy do sportu
1b
czwartek
3
KD
Anna Mazur - Sutyniec
Od zabawy do sportu
1c
środa
3
KD
Marcin Szewczyk
Od zabawy do sportu
2a
wtorek
7
KD
Marcin Szewczyk
Od zabawy do sportu
2b
środa
6
MSG
Marcin Szewczyk
Od zabawy do sportu
2c
czwartek
3
SG
Damian Milewski
Od zabawy do sportu
3a
piątek
7
KG
Damian Milewski
Od zabawy do sportu
3b
poniedziałek
6
MSG
Damian Milewski
Od zabawy do sportu
3c
środa
7
KD
Wioletta Wiszniewska
Zespół wyrównawczy
2c
wtorek
2
6
Anna Terlecka - Romanowicz
Wspomaganie techniki czytania wg założeń metody krakowskiej
2b
czwartek
5
biblioteka
Jolanta Góral
Mój kolorowy świat /OPS/
2a
wtorek
czwartek
6
6
2
7
Magda Iwanowska
Bajanie na dywanie
0, 1a,2a,2b
wtorek
6
biblioteka
Agnieszka Bednarek
konsultacje
1a
wtorek
6
biblioteka
Agata Jakubowska
Język Migowy
wtorek
9.45 – 10.30
mała świetlica
Joanna Makowska
Zajęcia plastyczne
środa
11.30 – 12.25
świetlica główna
Ewelina Wąsowska
Szydełkowo
czwartek
11.30 – 12.25
świetlica główna
Joanna Wodzińska
Rady nie od porady, o wartościach w naszym życiu
czwartek
11.30 – 12.25
świetlica główna
Cezary Jędruchniewicz
Uczę się i bawię
poniedziałek
13.30 – 14.15
mała świetlica
Anna Karłowska
Plastyka
piątek
16.15 – 17.00
mała świetlica
Małgorzata Pachniewicz
Origami
wtorek
11.30 – 12.25
świetlica główna
DLA KLAS IV-VIII ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 75 MI. MARII KONOPNICKIEJ W WARSZAWIE
W ROKU SZKOLNYM 2019 / 2020
L.p.
nazwisko i imię
nazwa zajęć
dzień tygodnia
nr lekcji
sala
Baszczak Małgorzata
Kółko fizyczne- klasy 7-8
wtorek
9 l.
19
Baszczak Małgorzata
Kółko matematyczne klasy 5
poniedziałek
3 l.
Ś
Chrostowska- Gałązka Sylwia
Konsultacje polonistyczne
dla cudzoziemcówCiepielowska- Bąkowska Justyna
Poprawy i zajęcia wyrównawcze
w zależności od potrzeb
7 l.
biblioteka
Furdal Renata
Zajęcia wyrównawcze/ poprawy
czwartek
0 l.
12
Furdal Renata
Zajęcia wyrównawcze/ poprawy
środa
7 l.
25
Furdal Renata
KOSTKA - planszówki
raz w miesiącu sobota - 4 godz.
Furmanek Małgorzata
Konsultacje polonistyczne
Iwanicka Anna
Konsultacje polonistyczne
wtorek
7 l.
biblioteka
Jakubowska Agnieszka
Poprawy i przygotowanie do konkursów
poniedziałek
11 l.
20
Jakubowska Agnieszka
Poprawy i przygotowanie
do konkursówpiątek
10 l.
20
Jędrzejewska Barbara
Konsultacje i poprawy
środa
8 l.
1
Jędrzejewska Barbara
Chór „Quasi Angeli” kl. 4-8
poniedziałek
7 l.
1
Jędrzejewska Barbara
Chór „Quasi Angeli” kl. 4-8
wtorek
8 l.
1
Jędrzejewska Barbara
Chór „Quasi Angeli” kl. 4-8
piątek
3 l.
2
Kapelewska Magdalena
Konkursy- klasy 8a, 8c
czwartek
8 l.
24
Kapelewska Magdalena
Konkursy- klasy 8b
czwartek
9 l.
24
Kowal Wojciech
Konsultacje i poprawy z języka polskiego
W zależności od potrzeb- termin ruchomy
Kucharczyk Beata
konsultacje i poprawy z chemii
piątek
0 l.
19
Leszek Ewa
Konsultacje z języka niemieckiego
kl. 7-8
czwartek
0 l .
23
Matysiak Małgorzata
Poprawy
czwartek
10 l.
24
Michalec Małgorzata
Zajęcia wyrównawcze/ poprawy
piątek
0 l.
20
Michalec Małgorzata
Zajęcia wyrównawcze/ poprawy
czwartek
10 l.
20
Mieczkowska Anna
Poprawy
wtorek
0 l.
13
Mieczkowska Anna
Zajęcia wyrównawcze kl. 6b
poniedziałek
7 l.
16
Mieczkowska Anna
Koło matematyczne- przygotowanie do konkursów kl. 7-8
czwartek
0 l.
13
Mieczkowska Anna
Zajęcia indywidualne z uczniem zdolnym
poniedziałek
8 l.
3
Mieczkowska Anna
Zajęcia indywidualne z uczniem zdolnym
czwartek
6 l.
gabinet pedagoga
Oleś Joanna
Zajęcia wyrównawcze i poprawy
środa
0 l.
23
Pawlikowska Agnieszka
Multimedia OPS kl. 5-6
czwartek
7 l.
16
Pawlikowska Agnieszka
Koło robotyczne FLC
piątek
8 l.
10
Piskorska Ewelina
Scrapbooking
czwartek
2 l.
25
Szeląg – Kugiel Magdalena
Kółko plastyczne
wtorek
8 l.
24
Szewczyk Ewa
Konsultacje i poprawy
poniedziałek
0 l.
12
Szewczyk Marcin
SKS
czwartek
0 l.
SG
Szewczyk Marcin
SKS
piątek
0 l.
SG
Kruk Katarzyna
SKS
wtorek
1 l.
SG
Kruk Katarzyna
SKS
Środa
8 l.
SG
Walda Piotr
Koło historyczne; przygotowanie
do konkursówwtorek
Zdyb Marta
Konsultacje i poprawy z języka polskiego
czwartek
8 l.
1
Anna Sawicka
Tenis stołowy
piątek
16.15 – 17.15
KG
-