• Dyżury nauczycieli w roku szkolnym 2019/2020

      • DYŻURY NAUCZYCIELI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 75

        IM. MARII KONOPNICKIEJ W WARSZAWIE

        W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

         

        Lp.

        Nazwisko i imię nauczyciela

        Przedmiot

        Dzień

        Godzina lekcyjna

        1.  

        BASZCZAK MAŁGORZATA

        fizyka/matematyka

        Środa

        7 (13.50-14.35)

        1.  

        BEDNAREK AGNIESZKA

        nauczyciel wspomagający

        po umówieniu się

        1.  

        BIGDA BEATA

        logopeda

        po umówieniu się

        1.  

        CHMIELEWSKA URSZULA

        edukacja wczesnoszkolna

        środa

        3 (9.50-10.35))

        1.  

        CHROSTOWSKA-GAŁĄZKA SYLWIA

        język polski – jako obcy

        po umówieniu się

        1.  

        CIEPIELOWSKA-BĄKOWSKA JUSTYNA

        język angielski

        poniedziałek

        4 (10.45-11.30)

        1.  

        CUDNY JUSTYNA

        terapeuta pedagogiczny

        po umówieniu się

        1.  

        FURDAL RENATA

        matematyka

        poniedziałek

        7 (13.50-14.35)

        1.  

        FURMANEK MAŁGORZATA

        język polski

        poniedziałek

        4 (10.45-11.30)

        1.  

        GAWRYSZEWSKA AGNIESZKA

        edukacja wczesnoszkolna

        piątek

        3 (9.50-10.35))

        1.  

        GŁUCHOWSKA – SZCZEPAŃSKA MAŁGORZATA

        kierownik świetlicy

        po umówieniu się

        1.  

        GÓRAL JOLANTA

        wicedyrektor szkoły

        wtorek

        8 (14.55-15.40)

        1.  

        HUCZEK SANCJA URSZULA

        religia

        piątek

        7 (13.50-14.35)

        1.  

        IWANICKA ANNA

        język polski

        czwartek

        4 (10.45-11.30)

        1.  

        IWANOWSKA MGDALENA

        nauczyciel wspomagający

        po umówieniu się

        1.  

        JAKUBOWSKA AGNIESZKA

        geografia/WDŻ

        czwartek

        3 (9.50-10.35)

        1.  

        JĘDRUCHNIEWICZ CEZARY

        edukacja przedszkolna

        poniedziałek

        2 (8.55-9.40)

        JĘDRZEJEWSKA BARBARA

        muzyka/technika

        środa

        8 (14.55-15.40)

        1.  

        KAPELEWSKA MAGDALENA

        język angielski

        wtorek

        5 (11.40-12.25)

        1.  

        KOWAL WOJCIECH

        język polski

        poniedziałek

        5 (11.40-12.25)

        1.  

        KOWALCZYK IZABELA

        informatyka

        piątek

        6 (12.45-13.30)

        1.  

        KRAWCZYK AGNIESZKA

        edukacja wczesnoszkolna

        wtorek

        5 (11.40-12.25)

        1.  

        KRUK KATARZYNA

        wychowanie fizyczne

        poniedziałek

        4 (10.45-11.30)

        1.  

        KRYSIUK MAGDALENA

        matematyka

        środa

        7 (13.50-14.35)

        1.  

        KUCHARCZYK BEATA

        przyroda/chemie

        środa

        1 (8.00-8.45)

        1.  

        LELIŃSKA AGNIESZKA

        historia

        piątek

        3 (9.50-10.35)

        1.  

        LESZEK EWA

        język niemiecki

        czwartek

        2 (8.55-9.40)

        1.  

        MATYSIAK MAŁGORZATA

        język angielski

        wtorek

        7 (13.50-14.35)

        1.  

        MATYSZEWSKA BEATA

        doradztwo zawodowe

        poniedziałek

        9 (15.50-16.35)

        1.  

        MAZUR – SUTYNIEC ANNA – wicedyrektor szkoły

        wychowanie fizyczne

        piątek

        2 (8.55-9.40)

        1.  

        MAZURKIEWICZ MARIUSZ

        etyka

        środa

        10 (16.45-17.30)

        1.  

        MICHALEC MAŁGORZATA

        przyroda/biologia

        wtorek

        8 (14.55-15.40)

        1.  

        MIECZKOWSKA ANNA

        matematyka

        środa

        6 (12.45-13.30)

        1.  

        MILEWSKI DAMIAN

        wychowanie fizyczne

        wtorek

        3 (9.50-10.35)

        1.  

        OLEŚ JOANNA

        język angielski

        środa

        6 (12.45-13.30)

        1.  

        OTULAK KATARZYNA

        psycholog

        po umówieniu się

        1.  

        ORZEŁOWSKA EWELINA

        edukacja wczesnoszkolna

        piątek

        6 (12.45-13.30)

        1.  

        PAWLIKOWSKA DANUTA

        informatyka

        piątek

        5 (11.40-12.25)

        1.  

        PIEŃKOWSKA JOANNA

        terapeuta

        po umówieniu się

        1.  

        PISKORSKA EWELINA

        religia

        piątek

        3 (9.50-10.35)

        1.  

        PRUSIEWICZ BARTOSZ

        religia

        poniedziałek

        6 (12.45-13.30)

        1.  

        ROSIŃSKA ALEKSANDRA

        pedagog

        po umówieniu się

        1.  

        SOBKOWSKA JOANNA

        język niemiecki

        czwartek

        2 (8.55-9.40)

        1.  

        SOKOŁOWSKA KAROLINA

        edukacja wczesnoszkolna/język niemiecki

        środa

        5 (11.40-12.25)

        1.  

        SZCZĘŚNIAK KAMILA

        nauczyciel wspomagający

        po umówieniu się

        1.  

        SZELĄG-KUGIEL MAGDALENA

        plastyka

        czwartek

        7 (13.50-14.35)

        1.  

        SZEWCZYK EWA

        matematyka

        środa

        3 (9.50-10.35)

        1.  

        SZEWCZYK MARCIN

        wychowanie fizyczne

        wtorek

        4 (10.45-11.30)

        1.  

        SZYDŁOWSKI ANDRZEJ

        edukacja dla bezpieczeństwa

        piątek

        9 (15.45-16.30)

        1.  

        SZYMKOWIAK AGNIESZKA

        edukacja wczesnoszkolna

        czwartek

        4 (10.45-11.30)

        1.  

        TERLECKA-ROMANOWICZ ANNA

        nauczyciel wspomagający

        po umówieniu się

        1.  

        TOKARZ RYSZARDA

        edukacja wczesnoszkolna

        czwartek

        4 (10.45-11.30)

        1.  

        WALDA PIOTR

        historia/WOS

        środa

        4 (10.45-11.30)

        1.  

        WISZNIEWSKA WIOLETTA

        edukacja wczesnoszkolna

        poniedziałek

        6 (12.45-13.30)

        1.  

        WÓJCIK GRAŻYNA

        edukacja wczesnoszkolna

        czwartek

        2 (8.55-9.40)

        1.  

        ZDYB MARTA

        język polski

        piątek

        3 (9.50-10.35)

        1.  

        ZEGAROW MILENA

        nauczyciel wspomagający

        po umówieniu się