• Lektury szkolne e-booki

• 19.10.2020 15:32
      • Lektury szkolne, e-booki
      • Dzięki współpracy naszej szkoły z Księgarnią i Hurtownią Taniej Książki w Tuliszkowie, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 75 mogą korzystać nieodpłatnie z lektur szkolnych w formie e-booka. Aby pobrać ebooka, należy wpisać adres www.ksiegarnia-tuliszkow.pl

nastepnie na dole otworzyć zakładkę smartbook, wybrać wybrany tytuł książki i wpisać kod dostępu oraz wybrać jeden z trzech dostęopnych formatów.

Księgarnia Tuliszków (Books spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., ul. Tuliszkowska 14d Żychlin, 62-571 Stare Miasto, NIP: 665-299-86-54) wyraża zgodę na rozpowszechnianie i publikowanie naszych filmów o książkach (video recenzji publikowanych na naszej stronie internetowej) na stronach i forach internetowych związanych z edukacją i promocją czytelnictwa, na stronach internetowych i forach szkół, na blogach o książkach i o tematyce edukacyjnej oraz na platformach edukacyjnych i e-dziennikach.

Tabela z tytułami i kodami dostępu jest dostępna poniżej. Taka sama informacja będzie wysłana w wiadomości do Rodziców w dzienniku e-Librus.

kody_dostepu_na_strone.doc

Z poważaniem,