• "Lekcja WF-u z Mistrzem"

• 14.11.2021 14:29
        • 5 listopada 2021r. w naszej Szkole gościliśmy niezwykłego sportowca - Panią Dorotę Świeniewicz dwukrotną Mistrzynię Europy 2003 i 2005 w piłce siatkowej w ramach projektu "Lekcja WF-u z Mistrzem". Mistrzyni przeprowadziła trening z piłki siatkowej z naszymi uczniami
        • Piłka koszykowa w kategorii dzieci srebrny medal - Śródmiejska Olimpiada Dzieci i Młodzieży

• 14.11.2021 14:23
        • Opisywanie sukcesów sportowych naszych wspaniałych uczniów nigdy nam się nie znudzi. Ten sukces smakuje szczególnie, gdyż z powodu kwarantanny trzon naszej drużyny musiał zostać w domu. Wszystkie nasze zawodniczki, które brały udział w zawodach, musiały rywalizować z rok starszymi koleżankami. Mimo to udało im się zdobyć tytuł Wicemistrzyń Dzielnicy Śródmieście w koszykówce dziewcząt w kategorii dzieci w ramach Śródmiejskiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży. Serdecznie gratulujemy!
        • "Lekcja WF z Mistrzem"

• 03.11.2021 20:44
        • 5 listopada 2021r. do naszej Szkoły w ramach projektu "Lekcja WF-u z Mistrzem", zawita niezwykły sportowy gość - Pani Dorota Świeniewicz - dwukrotna Mistrzyni Europy 2003 i 2005 w piłce siatkowej, która rozegrała w zespole reprezentacji Polski 325 meczów.