• Akcja "Razem na Święta 2021"

• 22.12.2021 11:40
      • Akcja "Razem na Święta 2021"
      • Kolejny raz braliśmy udział w akcji „Razem na Święta”, organizowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.
        Cała społeczność szkolna, wolontariusze, uczniowie oraz rodzice włączali się do tej inicjatywy.
        W tym roku nasze akcje to:
        -„Pomóż Zwierzętom Przetrwać Zimę”, zbiórka makulatury, zebrane środki pomogą zwierzętom przetrwać trudny zimowy czas.
        - przygotowanie przez wolontariuszy kartek i ozdób świątecznych dla zaprzyjaźnionego Domu Opieki Społecznej im.”Matysiaków” w Warszawie.
        - udział w zbiórce darów, wykonanie kartek świątecznych dla Polaków mieszkających na Kresach, akcja „Paczka na Kresy 2021”.
        - zbiórka darów dla zwierząt ze Schroniska Znajdki w Zielonce.
        - kiermasz ozdób świątecznych i pierników, zorganizowany przez wychowawców świetlicy szkolnej i Małego Samorządu. Dochód z kiermaszu został przeznaczony dla Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci.

Dziękujemy za Państwa wsparcie, otwarte serca i pomoc.

Wszystkiego dobrego w Nowym 2022 roku.

Opiekunowie szkolnego wolontariatu