• Światowy Dzień Ochrony Środowiska Naturalnego

• 28.05.2021 07:27
      • Zapraszamy do wzięcia udziału w międzyszkolny śródmiejskim konkursiesmiley
      • Światowy Dzień Ochrony Środowiska Naturalnego

Dzień ten został ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ na Konferencji Sztokholmskiej w 1972 roku i obchodzony jest corocznie 5 czerwca w ponad 100 krajach, dla przypomnienia głównych haseł konferencji dotyczących zgodności rozwoju cywilizacji z rozwojem ekologicznym otaczającego świata.

Celem obchodów tego dnia jest pogłębienie świadomości opinii publicznej na temat potrzeby ochrony i poprawy stanu środowiska naturalnego na Ziemi.

W ramach tego święta zespół do spraw zdrowego żywienia i ekologii pragnie zorganizować międzyszkolny konkurs śródmiejski „Środowisko jako ludzkie odbicie”

W tym celu zachęcamy do zapoznania się z regulaminem oraz do wzięcia udziału w konkursie, który trwać będzie on od 10 maja 2021 do 07 czerwca 2021 roku.

Regulamin_konkursu_Srodowisko_odbiciem_ludzkosci.pdf