• Akcja "Nasze Pupile"

• 06.10.2020 21:49
      • Zapraszamy wszystkich uczniów oraz nauczycieli do wzięcia udziału w Akcji " Nasze pupile" wink
      • Z okzaji Światowego Dnia Zwierząt zapraszamy wszystkich uczniów oraz nauczycieli do wzięcia udziału w Akcji " Nasze pupile", która to ma na celu uhorowanie relacji łączących człowieka ze zwierzęciem.

By wziąć udział w akcji należy do 13 października 2020 roku przesłać zdjęcie, na którym to ukazany jest zwierzak wraz z opiekunem.
        Zdjęcia prosimy przesyłać na adres e-mail m.deptula@eduwarszawa.pl z dopiskiem: imię i nazwisko osoby widniejącej na zdjęciu, klasa oraz imię pupila.
        Zdjęcia zamieszczone zostaną na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 75 w zakładce Zdrowe żywienie.

Wzięcie udziału w powyższej akcji jest dobrowolne lecz mocno zachęcamym do podzelenia się więzią jaka łączy ludzi ze zwierzętami. Uprzejmie informujemy, iż nie jest to konkurs.