• 10.05.2022 13:57
      • "Najciekawszy deser lub przekąska z wykorzystaniem jabłek"
      • Szanowni Państwo,
        zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie "Najciekawszy deser lub przekąska z wykorzystaniem jabłek", który trwa od 09.05.2022 do 31.05.2022 na terenie naszej szkoły. Konkurs organizowany jest przez zespół zdrowego żywienia i ekologii.

Poniżej znajdą Państwo regulamin konkursu
        Najciekawszy deser lub przekąska z wykorzystaniem jabłek.

Regulamin:
        1 Postanowienia ogólne

(1)Organizatorem Konkursu jest zespół do spraw zdrowego żywienia i ekologii,  Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy ul. Niecała 14 00-098 Warszawa zwane dalej Organizatorem.

(2)Publikacja prac
        Wybrane przez jury prace umieszczone zostaną na stronie szkoły internetowej https://liblink.pl/VUHXKWTq39 które będzie można obejrzeć w zakładce Zdrowe żywienie i Ekologia. Z chwilą nadesłania prace przechodzą na własność Organizatora. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na bezpłatne wykorzystanie nadesłanych prac konkursowych w ramach działalności Organizatora.

2. Zasady udziału w Konkursie:

1)Uczestnictwo w Konkursie jest nieodpłatne.
        2)Aby wziąć udział w Konkursie Uczestnik musi łącznie spełnić następujące warunki:
        - wykonać zadanie konkursowe, tj.
        - uczestnikami konkursu są uczniowie klas I-IV oraz klasy V-VIII .
        - zaprezentować w formie plakatu A3/A2 zdjęcia i przepisu Najciekawszy deser lub przekąska z wykorzystaniem jabłek
        - pracę oraz kartę uczestnika należy dostarczyć osobiście do organizatora konkursu Pani Martyny Deptułę do 31 maja 2022 roku, Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy ul. Niecała 14 00-098 Warszawa.

3. Przebieg Konkursu
        1.Konkurs trwa w dniach 09-05-2022 - 31-05-2022. Zadanie konkursowe (Przesłanie zdjęcia i przepisu) zostanie ocenione przez komisję konkursową (zwaną dalej: Komisją), która oceni zadanie pod kątem pomysłowości, oryginalności, kreatywności, zgodności z tematyką.
        2.Uczestnicy Konkursu  mają za zadanie wykonanie jednej pracy plastycznej: uczniowie klas I-IV ; klasy V-VIII .
        - w ocenie Komisji - uczestnicy, którzy przesłali, doręczyli najbardziej oryginalny przepis / potrawę z wykorzystaniem jabłek, otrzymają nagrody, wyróżnienia.

1.Prace konkursowe (zdjęcia i przepisy potraw z wykorzystaniem jabłek)
        2.Komisja, spośród wszystkich zgłoszeń do Konkursu, wybierze 5 najlepszych prac konkursowych. Uczestnicy - autorzy prac, które Komisja uzna za najlepsze, są laureatami Konkursu.
        3.Przy wyborze najlepszych Odpowiedzi Komisja będzie się kierować własnym uznaniem, biorąc pod uwagę pomysłowość autorów, oryginalność deserów oraz adekwatność prac do tematu zadania konkursowego. Decyzje Komisji są ostateczne. Nie ma znaczenia kolejność zgłoszeń.

4. Dane osobowe
        1.Dane osobowe Uczestników i Laureatów będą przetwarzane zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z RODO.
        2.Dane osobowe Uczestników (imię, nazwisko, klasa) będą przetwarzane w okresie i zakresie (celu) niezbędnym do przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia zwycięzców, powiadomienia o przyznaniu Nagrody.
        3.Administratorem danych osobowych jest Organizator konkursu, tj. zespół do spraw zdrowego żywienia i ekologii,  Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy ul. Niecała 14 00-098 Warszawa.

5. Prawa autorskie. Wizerunek
        1.Uczestnik niniejszym oświadcza, że:
        (i) jest jedynym autorem Odpowiedzi zgłoszonej przez niego do Konkursu;
        (ii) Odpowiedź nie narusza praw osób trzecich;
        (iii) przysługują mu wyłączne i niczym nieograniczone autorskie prawa
        2.Z chwilą dokonania zgłoszenia do Konkursu Uczestnik udziela Organizatorowi niewyłącznej, nieodpłatnej licencji do zgłoszonej w Konkursie Odpowiedzi, zwanej dalej Utworem, w celu przeprowadzenia Konkursu, w szczególności w celu zamieszczenia Odpowiedzi na zadanie na

6. Postanowienia końcowe
        1.Regulamin jest dostępny do wglądu w Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy ul. Niecała 14 00-098 Warszawa u Organizatora Pani Martyny Deptuły lub Pani Joanny Makowskiej.
        2.Osoba do kontaktu - w przypadku pytań odnośnie konkursu: Martyna Deptuła, m.deptula@eduwarszawa.pl