• Osiągnięcia

        • 2017/2018

          2015/2016

           Konkurs przedmiotowy MKO: j.polski - LAUREAT, przyroda - LAUREAT,
          Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów - kategoria zespoły - chór SREBRNA WENA, kategoria soliści - wyróżnienie,
          XIV Mazowiecki Festiwal Twórczości Asteriada, chór - III miejsce,
          Konkurs na animację komputerową \"Moja pasja\" - dwa wyróżnienia,
          Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia: 4 LAUREATÓW, 5 wyróżnień,
          Czwórbój lekkoatletyczny: chłopcy 3 miejsce, dziewczęta 5 miejsce,
          Olimpus Matematyczny - sesja zimowa - 2 LAUREATÓW, 
          Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - 1 wynik bardzo dobry, 5 wyróżnień,
          Konkurs j. angielskiego MEMORY MASTER, 6 LAUREATÓW,
          Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów, kategoria plastyczna - Złota Wena, wyróżnienie,
          Konkurs przedmiotowy MKO j. polski - LAUREAT,
          2014/2015
          Konkurs j. angielskiego MEMORY MASTER: 4 laureatów kl. VI, 2 laureatów kl. V,
          Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR: 1 laureat,
          Olimpus Matematyczny - sesja jesienna: 5 laureatów,
          Olimpus Matematyczny - sesja zimowa: 2 laureatów,
          Czwórbój lekkoatletyczny: chłopcy zajęli 3 miejsce, dziewczęta 5 miejsce,
          WOM - piłka siatkowa - chłopcy: III miejsce,
          WOM pływanie: dziewczęta zajęły III miejsce, chłopcy V miejsce,
          Konkurs plastyczny \"Młody ilustrator\": jedna nagroda II stopnia, dwie nagrody II stopnia,
          Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia: 4 laureatów,
          Konkurs na animację komputerową \"Moja pasja\": 2 wyróżnienia,
          XIV Mazowiecki Festiwal Twórczości Asteriada: chór szkolny zajął III miejsce,
          XV Konkurs Ortograficzny \"Ortografia na medal\": 1 laureat,
          ŚFMT kategoria muzyczna: chór - Srebrna Wena, wyróżnienie - solistka,
          Konkursy przedmiotowe: matematyka - 1 laureat, przyroda - 1 laureat.
          Konkurs multimedialny \"Zwierzęta krain polarnych\": II miejsce,
          Unihokej chłopców: II miejsce,
          ŚFMT konkurs recytatorski: wyróżnienie,
          ŚFMT konkurs literacki: Brązowa Wena,
          ŚFMT konkurs plastyczny: Srebrna Wena kl. I - III, Brązowa Wena kl. IV - VI,
          ŚOM piłka ręczna chłopców: III miejsce,
          2013/2014
          Olimpus matematyczny - sesja zimowa - 12 laureatów z kl. IV - VI,
          Kuratoryjny konkurs z języka polskiego - 1 finalista,
          Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego w słuchaniu ze zrozumieniem - 8 laureatów,
          XIV Konkurs Ortograficzny \"Ortografia na medal\" - 2 finalistów,
          Mistrzostwa Śródmieścia w piłce siatkowej dziewcząt - brązowy medal,
          Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny Olimpus - 8 laureatów,
          Ogólnopolski Konkurs \"Spotkania z Buźką 2013\" - 2 laureatów,
          Święto latawca  - konkurs dzielnicowy - II i III miejsce,
          Warszawska Olimpiada Młodzieży dzielnicy Śródmieście w tenisie stołowym - srebrny medal dziewczęta i chłopcy,
          Warszawska Olimpiada Młodzieży dzielnicy Śródmieście w piłce ręcznej- srebrny medal dziewczęta,
          Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Olipmus - sesja jesienna - 9 laureatów

          2012/2013 
          Olimpus Matematyczny - 6 LAUREATÓW,
          Olimpus Mitologia - 3 LAUREATÓW,
          XIII Konkurs \"Ortografia na medal\" - III miejsce,
          Konkurs Języka Polskiego - finalistka,
          Dzielnicowy Konkurs \"Od zabawy do sportu\" - II miejsce w Śródmieściu,
          WOM koszykówka - II miejsce dziewcząt i chłopców w Śródmieściu,
          WOM piłka ręczna - III miejsce dziewcząt i chłopców w Śródmieściu,
          WOM tenis stołowy - II miejsce dziewcząt i chłopców w Śródmieściu,
          Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów - konkurs plastyczny - kl. I - III wyróżnienie, kl. IV - VI - I miejsce oraz 3 wyróżnienia,
          2011/2012 

          XIX Konkurs Matematyczny TORUS - 2 LAUREATÓW z wyróżnieniem, 2 LAUREATÓW,
          Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ALBUS - 3 LAUREATÓW, 2 wyróżnienia,
          Konkurs Informatyczny minilogia10 - dwóch LAUREATÓW!
          OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM -I miejsce w ŚRÓDMIEŚCIU.
          ASTERIADA  KONKURS PLASTYCZNY -I MIEJSCE, II MIEJSCE, III MIEJSCE.
          ASTERIADA  KONKURS PIOSENKI -II MIEJSCE.
          EURO 2012  FAIR PLAY -II  MIEJSCE.
          Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR dla kl. IV - VI - dwa wyniki bardzo dobre oraz 11 wyróżnień.
          XII Konkurs Ortograficzny \"Ortografia na medal\"- II miejsce,
          Konkurs j. angielskiego ENGLISH HIGH FLIER 2012 - 3 wyróżnienia,
          Warszawska Olimpiada Młodzieży - tenis stołowy I miejsce w Śródmieściu,
          KONKURS PLASTYCZNY W RAMACH ŚFMT 2011/2012 - Kategoria – klasy: I-III – II miejsce i  3 wyróżnienia.Kategoria – klasy: IV-VI – 2 wyróżnienia,
          Święto latawca: I miejsce, 3 II miejsca, 2 III miejsca,
          KONKURS RECYTATORSKI ŚFMT 2011/201 - Kategoria  klasy I-III – wyróżnienie. Kategoria  klasy IV-VI – wyróżnienie,
          KONKURS LITERACKI  W RAMACH ŚFMT - kategoria kl. IV – VI - wyróżnienie,
          Warszawska Olimpiada Młodzieży
          tenis stołowy dziewcząt – II miejsce, tenis stołowy chłopców -I miejsce.

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej w Warszawie, ul. Niecała 14
      • sp75@edu.um.warszawa.pl
      • Tel./Fax: (22) 827-40-06
      • 00-098 Warszawa ul. Niecała 14
  • Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych 
    w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:

    1. dane Administratora  i Inspektora Ochrony Danych: Adam Kozakiewicz e-mail: IOD@sp75.edu.pl adres: Adam Kozakiewicz lub Inspektor Ochrony Danych, 00-098 Warszawa, ul. Niecała 14
    2. Pana/Pani dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art.5 ust.2 RODO,
    3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
    4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej.
    5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
    6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
    7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
    8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
    9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
    10. klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w bloku „Serwis”).