• Witamy na naszej stronie internetowej!
      • Najnowsze informacje dla rodziców i uczniów
      • Nauka i zabawa to dla nas przyjemność!
          • RODO

Szanowni Państwo,

poniżej krótka informacja dotycząca RODO. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią.

RODO_INFO.pdf​​​​​​​

• Hymn dla Polski

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że nasza Szkoła włączyła się do akcji, zainicjowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, bicia „Rekordu dla Niepodległej”.
            Akcja polega na wspólnym odśpiewaniu Hymnu w dniu 9 listopada 2018 r. o symbolicznej godzinie 11:11. Uczniowie klas IV-VIII odśpiewają hymn w Ogrodzie Saskim pod opieką nauczycieli, a uczniowie kas I-III podczas imprezy "Polska to MY".

• Dzień wolny

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że na podstawie Ustawy z dnia 7 listopada 2018r. o ustanowieniu Święta Narodowego z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. z 2017 poz. 2117) dzień 12 listopada 2018r. jest dniem świątecznym, a zatem w tym dniu Szkoła jest zamknięta.

• Portrety

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dzieci malowały portrety nauczycieli i pracowników szkoły.

Zapraszamy do obejrzenia galerii portretów naszych uczniów.

portrety.zip​​​​​​​

• Paka dla psiaka

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice,

Wzorem lat poprzednich zachęcamy do udziału w akcji "PAKA DLA PSIAKA", w ramach której można będzie pomóc zwierzętom ze schroniska przetrwać zimę. Od poniedziałku 08.10.2018r. do 19.11.2018r. można będzie przynosić wszystkie produkty, które mogą pomóc zwierzętom ze Schroniska w Celestynowie przetrwać zimę np.: mokrą i suchą karmę, koce, legowiska itp.Koordynatorem akcji jest Pani Kamila Szczęśniak przy udziale nauczycieli wychowania fizycznego.Rzeczy można składać w pokoju nauczycieli wf. Każda z klas, która weźmie udział w akcji otrzyma nagrodę. Zachęcamy do udziału w akcji wszystkich członków naszej społeczności szkolnej.

• Partnerzy

• {#1508} 1
      • {#1508} 2

Środa 14.11.2018