Zestawienie konkursów MKO 2023-24
- 04.10.2023 12:20
- Poniżej udostępniamy w formaciie PDF zestawienie konkursów organizowanych przez przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty w bieżącym roku szkolnym.
Zachęcamy naszych uczniów do zapoznania się listą i zgłaszania swojego udziału.
Zestawienie konkursów MKO 2023-24 w PDF - więcej
Konkursy przedmiotowe z języków obcych
- 21.09.2023 11:32
- W załączeniu przekazujemy Regulamin konkursów przedmiotowych z języków obcych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych w roku szkolnym 2023/2024 oraz druk zgody rodzica na udział w konkursie.
Obowiązujące programy merytoryczne do poszczególnych konkursów z języków obcych znajdą Państwo pod linkiem:
https://liblink.pl/D5J3CsOzhY
Poniżej podajemy harmonogram etapów szkolnych Konkursów przedmiotowych z języków obcych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych w roku szkolnym 2023/2024:
- 3 października 2023r. (wtorek) - język niemiecki (koordynator: Pani Ewa Leszek)
- 4 października 2023r. (środa) - język hiszpański
- 5 października 2023r. (czwartek) - język francuski
- 6 października 2023r. (piątek) - język angielski (koordynator: Pani Urszula Turczyn)
Wszystkie konkursy rozpoczynają się o godz. 9.00.
Szczegółową organizację konkursów przekażemy w terminie późniejszym.
Informacje o konkursach można także uzyskać ze strony internetowej:
https://liblink.pl/D5J3CsOzhY
Do konkursu mogą przystąpić wyłącznie uczniowie, którzy zgłosili się do koordynatora konkursu i przekazali zgodę rodziców/opiekunów prawnych na udział w konkursie (na załączonym druku) w terminie do dnia 27.09.2023r. - więcej
XVIII OLIMPIADA INFORMATYCZNA JUNIORÓW (OIJ)
- 21.09.2023 11:28
- Zapraszamy uczniów do udziału w kolejnej Olimpiadzie Informatycznej Juniorów (OIJ).
- konkurs dodatkowo punktowany
Zawody I stopnia: 25 września 2023 - 8 stycznia 2024
Test wiedzy informatycznej (testowa) odbędzie się 26 października 2023 (czwartek) w szkole ucznia pod nadzorem nauczyciela.
Zawody II stopnia: 2 marca 2024 (sobota)
Zawody III stopnia: 26-28 kwietnia 2024 (piątek - niedziela)
27-28 kwietnia zawody właściwe
Zawodnikom, którzy po raz pierwszy wezmą udział w Olimpiadzie, polecamy dział Jak wystartować na stronie OIJ, czyli pod linkiem: oij.edu.pl/zawodnik/start
Chęć udziału w konkursie uczeń zgłasza u swojego nauczyciela informatyki, najlepiej poprzez Librus.
- więcej
KONKURSY PRZEDMIOTOWE w roku szkolnym 2023/24
- 21.09.2023 10:57
- W załączeniu przekazujemy Regulamin konkursów przedmiotowych organizowanych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych w roku szkolnym 2023/2024 oraz druk zgody rodzica na udział w konkursie.
Obowiązujące programy merytoryczne do poszczególnych konkursów znajdą Państwo pod linkiem:
https://liblink.pl/fkUswrbgGF
Poniżej podajemy harmonogram etapów szkolnych Konkursów Przedmiotowych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych w roku szkolnym 2023/2024:
- 9 października 2023r. - konkurs chemiczny (koordynator: Pani Beata Kucharczyk)
- 10 października 2023r. - konkurs polonistyczny (koordynator: Pani Marta Zdyb)
- 11 października 2023r. - konkurs geograficzny (koordynator: Pani Agnieszka Jakubowska)
- 12 października 2023r. - konkurs matematyczny (koordynator: Pani Anna Mieczkowska)
- 13 października 2023r. - konkurs historyczny (koordynator: Pan Piotr Walda)
- 16 października 2023r. - konkurs biologiczny (koordynator: Pani Małgorzata Michalec)
- 17 października 2023r. - konkurs fizyczny (koordynator: Pani Małgorzata Baszczak)
Wszystkie konkursy rozpoczynają się o godz. 9.00.
Szczegółową organizację konkursów przekażemy w terminie późniejszym.
Informacje o konkursach można także uzyskać ze strony internetowej:
https://liblink.pl/JQi1r3HDrH
Do konkursu mogą przystąpić WYŁACZNIE uczniowie, którzy zgłosili się do koordynatora konkursu i przekazali zgodę rodziców/opiekunów prawnych na udział w konkursie (na załączonym druku) w terminie do dnia 29.09.2023r. - więcej
Wyniki szkolnego konkursu informatycznego - Pokaż swoją szkołę w świecie Minecraft
- 15.06.2023 09:36
- Z największą przyjemnością informujemy o wynikach szkolnego konkursu informatycznego "Pokaż swoją szkołę w świecie Minecraft".
1 miejsce:
Zosia Grabińska i Przemek Zawadzki (kl.5a)
2 miejsce:
Maksymilian i Aleksander Sycz (kl.6a)
3 miejsce:
Borys Bogdanowicz (kl.7a)
Gratulujemy!
Wszystkie projekty zrobiły na nas ogromne wrażenie.
Jesteście niesamowici :) - więcej