• Harmonogram zajęć rozwijających uzdolnienia uczniów, realizowanych w ramach projektu „Droga do sukcesu”

        DLA KLAS 1-3

        Koło języka angielskiego dla klas 1-3 – p. Magdalena Kapelewska (czwartek, 8l, s. 5)
        Koło języka angielskiego dla klas 1-3 – p. Magdalena Kapelewska (czwartek, 6l, s. 5)
        Koło języka angielskiego dla klas 1-3 – p. Magdalena Kapelewska (czwartek, 7l, s. 5)
        Kodujemy na matematyce dla klas 1-2 – p. Agnieszka Gawryszewska (poniedziałek, 1l, s.2)
        Kodujemy na matematyce dla klas 1-2 – p. Agnieszka Gawryszewska (wtorek, 6l, s. 5)
        Kodujemy na matematyce dla klas 3 – p. Renata Furdal-Luty (wtorek, 5l, s. 5)
        IT for KIDS dla klas 1-3 – p. Anna Szłapa (poniedziałek, 9l, s.10)
        IT for KIDS dla klas 1-3 – p. Anna Szłapa (piątek, 7l, s. 10)
        IT for KIDS dla klas 1-3 – p. Anna Szłapa (piątek, 8l, s. 10)
        Poczatkujący programista dla klas 1-3 – p. Agnieszka Pawlikowska (poniedziałek, 8l., s. 16)
        Poczatkujący programista dla klas 1-3 – p. Agnieszka Pawlikowska (poniedziałek, 9l., s. 16)
        Poczatkujący programista dla klas 1-3 – p. Agnieszka Pawlikowska (środa, 7l., s. 16)
        Poczatkujący programista dla klas 1-3 – p. Anna Szłapa (środa, 7l, s. 10)
        Poczatkujący programista dla klas 1-3 – p. Anna Szłapa (środa, 8l., s. 10)
        Poczatkujący programista dla klas 1-3 – p. Anna Szłapa (czwartek, 8l, s.10)
        Pomyślę rozwiążę dla klas 1-3 – p. Ewelina Orzełowska (piątek, 8l, s. 5)
        Pomyślę, rozwiążę dla klas 1-3 – p. Agnieszka Łapińska (poniedziałek, 7l, s. 7)
        Grupa górą – p. Katarzyna Otulak dla klas 1-3 (czwartek, 8l, s. 17)
        Grupa górą dla klas 1-3 – p. Katarzyna Otulak (piątek, 6l, s. 17)
        Przedsiębiorczy maluch dla klas 1-3 – p. Beata Matyszewska (poniedziałek, 9l, s. 5)
        Przedsiębiorczy maluch dla klas 1-3 – p. Beata Matyszewska (środa, 6l, s. 5)

        DLA KLAS 4-8

        Koło języka angielskiego dla klas 4-5 – p. Małgorzata Matysiak (środa, 2l, s. 10)
        Koło języka angielskiego dla klas 6-8 – p. Małgorzata Matysiak (środa, 9l, s. 15)
        Klub przyrodników dla klas 4-6 – p. Małgorzata Michalec (poniedziałek, 9l, s. 20)
        Klub przyrodników dla 7-8 - p. Agnieszka Jakubowska (wtorek, 8l, s. 20)
        Koło filmowe – p. Małgorzata Matysiak (poniedziałek, 8l, s. 13)
        Klub młodego fizyka – p. Małgorzata Baszczak (wtorek, 9l, s. 19)
        Klub młodego chemika – p. Beata Kucharczyk (poniedziałek, 9l, s.19)
        Misja robotyka dla klas 4-6 – p. Agnieszka Pawlikowska (środa, 9l, s. 16)
        Misja robotyka dla klas 7-8 – p. Agnieszka Pawlikowska (środa, 8l, s. 16)
        Zdolni na matematyce dla klas 4-6 – p. Anna Mieczkowska (wtorek, 9l, s. 13)
        Zdolni na matematyce dla klas 4-6 – p. Małgorzata Baszczak (wtorek, 8l, s. 19)
        Grupa góra dla klas 4-6 – p. Aleksandra Rosińska (czwartek, 2l, s. 17)
        Grupa góra dla klas 4-6 – p. Aleksandra Rosińska (czwartek, 7l, s. 17)