• InstaLogik - wyniki punktowe drugiego etapu

• 11.04.2024 12:12
      • Informacja od organizatorów konkursu na temat podsumowania drugiego etapu konkursu ...
      • Dla wszystkich uczestników policzyliśmy już wyniki punktowe – można je zobaczyć po zalogowaniu się na konto ucznia, rodzica lub nauczyciela.

Na stronie Klucz odpowiedzi do 2. etapu dostępne są informacje o prawidłowych odpowiedziach do wszystkich pytań oraz testy do zadań Assembly. Do części pytań przygotowaliśmy też dodatkowe komentarze.

Dla ułatwienia zrozumienia sposobu oceny programów w Assembly udostępniliśmy funkcję podglądu punktacji. W panelu uczestnika, rodzica lub nauczyciela należy wejść w wyniki ucznia w 2. etapie. W tabelce pojawi się lista pytań i programów z informacją o uzyskanych punktach (np. 40 / 50). Po naciśnięciu przycisku "Podgląd" pojawi się lista testów dla danego programu oraz informacja, czy program uczestnika zaliczył dany test i ile punktów za to otrzymał.

Ewentualne reklamacje do wyników prosimy zgłaszać w nieprzekraczalnym terminie do czwartku 14 grudnia 2023 do godziny 20:00. Reklamacje przyjmujemy wyłącznie w formie pisemnej na adres e-mail instalogik@instalogik.pl . W mailu musi być podany login uczestnika, którego dotyczy reklamacja. Rozmowy telefoniczne czy na facebooku nie stanowią zgłoszenia reklamacji. Obiektywny brak możliwości uczestnictwa czy indywidualne problemy techniczne niestety nie stanowią podstawy do reklamacji.

Na podstawie wyników punktowych wszystkich uczniów, po rozpatrzeniu ewentualnych reklamacji, komisja konkursowa podejmie decyzję o kwalifikacji części uczniów do trzeciego etapu.

Wszystkich uczestników zapraszamy w piątek 15 grudnia o godz. 17:30 na webinarium "Omówienie zadań z 2. etapu konkursu InstaLogik". Spotkanie odbędzie się online na platformach Youtube i Facebook - linki podane są na stronie wydarzenia.

A spragnionym większej liczby ciekawych zadań już teraz zapowiadamy, że w tym roku ponownie odbędzie się Zimowe Wyzwanie InstaLogika. Szczegóły podamy za kilka dni.