•  

     

    ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

    DLA KLAS I - III

    W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 75 MI. MARII KONOPNICKIEJ W WARSZAWIE

    W ROKU SZKOLNYM 2018 / 2019

     LP.

    IMIĘ I NAZWISKO OSOBY PROWADZĄCEJ ZAJĘCIA

    RODZAJ ZAJĘĆ

    KLASA

    TERMIN

    (dzień tygodnia)

    GODZ. LEK.

    SALA

    1.  

    Marcin Szewczyk

    Zajęcia sportowe „Od zabawy do sportu”

    (od 10.09.2018r. do 01.12.2018r.)

    1a

    piątek

    6

    KD

    1.  

    Marcin Szewczyk

    Zajęcia sportowe „Od zabawy do sportu”

    (od 10.09.2018r. do 01.12.2018r.)

    1b

    piątek

    3

    KG

    1.  

    Marcin Szewczyk

    Zajęcia sportowe „Od zabawy do sportu”

    (od 10.09.2018r. do 01.12.2018r.)”

    1c

    środa

    6

    KG

    1.  

    Damian Milewski

    Zajęcia sportowe „Od zabawy do sportu”

    (od 10.09.2018r. do 01.12.2018r.)

    2a

    poniedziałek

    7

    KD

    1.  

    Damian Milewski

    Zajęcia sportowe „Od zabawy do sportu”

    (od 10.09.2018r. do 01.12.2018r.)

    2b

    poniedziałek

    2

    KD

    1.  

    Damian Milewski

    Zajęcia sportowe „Od zabawy do sportu”

    (od 10.09.2018r. do 01.12.2018r.)

    2c

    wtorek

    6

    MSG

    1.  

    Anna Mazur -  Sutyniec

    Zajęcia sportowe „Od zabawy do sportu”

    (od 10.09.2018r. do 01.12.2018r.)”

    3a

    środa

    6

    KD

    1.  

    Anna Mazur -  Sutyniec

    Zajęcia sportowe „Od zabawy do sportu”

    (od 10.09.2018r. do 01.12.2018r.)

    3b

    piątek

    5

    KG

    1.  

    Anna Mazur -  Sutyniec

    Zajęcia sportowe „Od zabawy do sportu”

    (od 10.09.2018r. do 01.12.2018r.)

    3c

    czwartek

    1

    KD

    1.  

    Radzikowska Dagmara

    Zajęcia sportowe „Od małego na całego”

    (od 10.09.2018r. do 01.12.2018r.)

    1a

    wtorek

    8

    KG

    1.  

    Radzikowska Dagmara

    Zajęcia sportowe „Od małego na całego”

    (od 10.09.2018r. do 01.12.2018r.)

    1b

    poniedziałek

    9

    KG

    1.  

    Radzikowska Dagmara

    Zajęcia sportowe „Od małego na całego”

    (od 10.09.2018r. do 01.12.2018r.)

    1c

    poniedziałek

    8

    KG

    1.  

    Radzikowska Dagmara

    Zajęcia sportowe „Od małego na całego”

    (od 10.09.2018r. do 01.12.2018r.)

    2a

    wtorek

    9

    KG

    1.  

    Radzikowska Dagmara

    Zajęcia sportowe „Od małego na całego”

    (od 10.09.2018r. do 01.12.2018r.)

    2b

    środa

    7

    KG

    1.  

    Radzikowska Dagmara

    Zajęcia sportowe „Od małego na całego”

    (od 10.09.2018r. do 01.12.2018r.)

    2c

    środa

    8

    KG

    1.  

    Katarzyna Kruk

    Gimnastyka korekcyjna

    1a, 1b

    czwartek

    6

    MSG

    1.  

    Katarzyna Kruk

    Gimnastyka korekcyjna

    1c

    środa

    5

    KG

    1.  

    Katarzyna Kruk

    Gimnastyka korekcyjna

    2a, 2c

    środa

    6

    MSG

    1.  

    Katarzyna Kruk

    Gimnastyka korekcyjna

    2b

    poniedziałek

    1

    MSG

    1.  

    Katarzyna Kruk

    Gimnastyka korekcyjna

    3a

    piątek

    6

    MSG

    1.  

    Katarzyna Kruk

    Gimnastyka korekcyjna

    „0”

    wtorek

    7

    MSG

    1.  

    Anna Mazur - Sutyniec

    Gimnastyka korekcyjna

    3b

    czwartek

    6

    KD

    1.  

    Anna Mazur - Sutyniec

    Gimnastyka korekcyjna

    3c

    wtorek

    3

    KD

    1.  

    Urszula Chmielewska

    Zajęcia wyrównawcze

    2a

    środa

    5

    logopedia

    1.  

    Klementyna Orłowska

    Zajęcia wyrównawcze

    2c

    czwartek

    6

    4

    1.  

    Ryszarda Tokarz

    Flety

    3a

    czwartek

    12.30 – 13.15

    7

    1.  

    Karolina Sokołowska

    Koło gałgankowe

    3b

    wtorek

    7

    5

    1.  

    Ewelina Orzełowska

    Koło plastyczne

    3c

    poniedziałek

    9

    6

    1.  

    Wioletta Wiszniewska

    Liczę, piszę, czytam

    1c

    czwartek

    3

    mała świetlica

    1.  

    Agnieszka Szymkowiak

    Zajęcia wyrównawcze

    1a

    środa

    8

    5

    1.  

    Grażyna Wójcik

    Zajęcia wyrównawcze

    2b

    wtorek

    7.40

    mała świetlica

    1.  

    Katarzyna Malinowska

    Sprawne oko, sprawna ręka

    „0”

    piątek

    12.30 – 13.00

    8

    1.  

    Jolanta Góral

    OPS / plastyka/

    1b

    środa

    14.55 – 15.40

    3

    1.  

    Jolanta Góral

    OPS / plastyka/

    1b

    czwartek

    12.45 – 13.30

    2

    1.  

    Justyna Ciepielowska

    koło języka angielskiego

    2a, 2b, 2c

    wtorek

    7

    7

    1.  

    Barbara Jędrzejewska

    Chór /Śpiewająca Polska /

    2 - 7

    poniedziałek

    czwartek

    piątek

    8

    1

    2 - 7

    środa

    6

    7

    1.  

    Maria Żołowicz

    Techniki dekoracyjne / Quiling /

    1 - 3

    poniedziałek

    11.50 – 12.50

    mała świetlica

    1.  

    Agata Jakubowska

    Kółko origami

    1 - 3

    wtorek

    12.30 – 13.30

    mała świetlica

    1.  

    Joanna Makowska

    Kółko plastyczne

    1 - 3

    czwartek

    10.30 – 11.30

    mała świetlica

    1.  

    Anna Karłowska

    Zabawy plastyczne

    1 - 3

    piątek

    15.00 – 16.00

    mała świetlica

    1.  

    Danuta Wojciechowska

    Zajęcia plastyczne - wyszywanie

    „0”

    wtorek

    13.30 – 14.00

    mała świetlica

    1.  

    Karolina Strzelecka

    Zajęcia plastyczne

    1 - 3

    środa

    10.30 – 11.30

    mała świetlica

    1.  

    Cezary Jędruchniewicz

    Uczę się i bawię

    3c

    piątek

    12.40 – 13.40

    mała świetlica

    1.  

    Ewelina Wąsowska

    Szydełkowanie

    1 - 3

    środa

    13.35 – 14.45

    mała świetlica

    1.  

    Beata Bigda

    Zabawy logopedyczne

    1 - 3

    wtorek

    10.30 – 11.30

    mała świetlica

     

     

    ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

    DLA KLAS IV-VIII

    W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 75 MI. MARII KONOPNICKIEJ W WARSZAWIE

    W ROKU SZKOLNYM 2018 / 2019

     

    LP.

    IMIĘ I NAZWISKO OSOBY PROWADZĄCEJ ZAJĘCIA

    RODZAJ ZAJĘĆ

    KLASA

    TERMIN

    (dzień tygodnia)

    LEKCJA/GODZINA

    SALA

    1.  

    Magdalena Krysiuk

    Zajęcia wyrównawcze dla klas 5

    5

    poniedziałek

    8

    16

    1.  

    Magdalena Krysiuk

    Zajęcia wyrównawcze dla klasy 4

    4

    wtorek

    3

    biblioteka

    1.  

    Magdalena Krysiuk

    Zajęcia wyrównawcze dla klas 7

    7

    piątek

    0 (7.00)

    12

    1.  

    Anna Mieczkowska

    Zajęcia wyrównawcze

    8

    środa

    0 (7.00)

    13

    1.  

    Anna Mieczkowska

    Pogotowie matematyczne dla klas 5-8

    8

    czwartek

    0 (7.00)

    13

    1.  

    Anna Mieczkowska

    Koło matematyczne dla klas 5

    5

    czwartek

    9

    13

    1.  

    Anna Mieczkowska

    Koło matematyczne dla klas 7-8

    5

    piątek

    0 (7.00)

    13

    1.  

    Małgorzata Baszczak

    Koło fizyczne dla klas 7-8

    7-8

    poniedziałek

    9

    19

    1.  

    Małgorzata Baszczak

    Koło matematyczne dla klas 4

    4

    wtorek

    6

    biblioteka

    1.  

    Małgorzata Michalec

    Zajęcia wyrównawcze dla klas 7-8

    7-8

    poniedziałek

    0 (7.00)

    20

    1.  

    Barbara Jędrzejewska

    Chór dla klas 4-8

    4-8

    poniedziałek

    8

    3

    1.  

    Barbara Jędrzejewska

    Chór dla klas 4-8

    4-8

    środa

    6

    6

    1.  

    Barbara Jędrzejewska

    Chór dla klas 4-8

    4-8

    czwartek

    8

    6

    1.  

    Barbara Jędrzejewska

    Chór dla klas 4-8

    4-8

    piątek

    8

    1

    1.  

    Magdalena Kapelewska

    Koło języka angielskiego dla klas 7

    7

    poniedziałek

    8

    16

    1.  

    Magdalena Kapelewska

    Koło języka angielskiego dla klas 8

    8

    czwartek

    6

    biblioteka

    1.  

    Wojciech Kowal

    Zajęcia wyrównawcze dla klas 5

    5

    poniedziałek

    8

    biblioteka

    1.  

    Agnieszka Jakubowska

    Koło geograficzne dla klas 7-8

    7-8

    poniedziałek

    10

    20

    1.  

    Joanna Oleś

    Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla klas 4-7

    4-7

    wtorek

    7

    19

    1.  

    Joanna Sobkowska

    Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego dla klas 7-8

    7-8

    wtorek

    9

    23

    1.  

    Ewa Szewczyk

    Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas 5

    5

    wtorek

    6

    7

    1.  

    Ewa Leszek

    Zajęcia wyrównawcze i rozwijające dla klas 7-8

    7-8

    środa

    0 (7.00)

    23

    1.  

    Anna Iwanicka

    Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klas 5

    5

    czwartek

    4

    biblioteka

    1.  

    Kamila Szcześniak

    Mandale

    4-6

    czwartek

    7

    biblioteka

    1.  

    Paweł Mroziński

    Koło młodego historyka

    4-6

    czwartek

    9

    11

    1.  

    Piotr Walda

    Koło historyczne

    7-8

    poniedziałek

    9

    19

    1.  

    Małgorzata Furmanek

    Zajęcia wyrównawcze dla klas 7-8

    7-8

    czwartek

    9

    14

    1.  

    Marta Zdyb

    Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

    6

    piątek

    1

    biblioteka

    1.  

    Urszula Turczyn

    Koło języka angielskiego dla klas 6

    6

    piątek

    6

    biblioteka

    1.  

    Małgorzata Fac

    Zajęci wyrównawcze dla klas 4-7

    4-7

    piątek

    8

    23

    1.  

    Anna Kopeć

    Koło filozoficzne dla klas 4-8

    4-8

    piątek

    4

    biblioteka

    1.  

    Marcin Szewczyk

    Zajęcia sportowe – SKS dla dziewcząt

    7-8

    czwartek

    9-10

    sala gimn.

    1.  

    Marcin Szewczyk

    Zajęcia sportowe – SKS dla chłopców

    7-8

    wtorek

    9-10

    sala gimn.

    1.  

    Program „Aktywny Warszawiak” (Fundacja Kasi Dulnik)

    Zajęcia sportowe (piłka nożna)

    4-8

    środa

    piątek

    sobota

    16.30-17.30

    16.30-17.30

    9.00-10.30

    sala gimn.

     

     

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej w Warszawie, ul. Niecała 14
      • sp75@edu.um.warszawa.pl
      • Tel./Fax: (22) 827-40-06
      • 00-098 Warszawa ul. Niecała 14
  • Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych 
    w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:

    1. dane Administratora  i Inspektora Ochrony Danych: Adam Kozakiewicz e-mail: IOD@sp75.edu.pl adres: Adam Kozakiewicz lub Inspektor Ochrony Danych, 00-098 Warszawa, ul. Niecała 14
    2. Pana/Pani dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art.5 ust.2 RODO,
    3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
    4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej.
    5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
    6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
    7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
    8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
    9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
    10. klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w bloku „Serwis”).