• Dyżury nauczycieli w roku szkolnym 2018/2019

      •  

        Lp.

        Nazwisko i imię nauczyciela

        Przedmiot

        Dzień

        Godzina lekcyjna

        1.  

        BASZCZAK MAŁGORZATA

        fizyka/matematyka

        piątek

        5 (11.40-12.25)

        1.  

        BIGDA BEATA

        logopeda

        po umówieniu się

        1.  

        BORECKA KATARZYNA

        informatyka

        piątek

        7 (13.50-14.35)

        1.  

        CHMIELEWSKA URSZULA

        edukacja wczesnoszkolna

        środa

        2 (8.55-9.40)

        1.  

        CHROSTOWSKA-GAŁĄZKA SYLWIA

        język polski – jako obcy

        po umówieniu się

        1.  

        CIEPIELOWSKA JUSTYNA

        język angielski

        poniedziałek

        3 (9.50-10.35)

        1.  

        CUDNY JUSTYNA

        terapeuta pedagogiczny

        po umówieniu się

        1.  

        DANISZEWSKA EWA

        język angielski

        poniedziałek

        2 (8.55-9.40)

        1.  

        FAC MAŁGORZATA

        matematyka

        piątek

        2 (8.55-9.40)

        1.  

        FURMANEK MAŁGORZATA

        język polski

        piątek

        4 (10.45-11.30)

        1.  

        GŁUCHOWSKA – SZCZEPAŃSKA MAŁGORZATA

        kierownik świetlicy

        po umówieniu się

        1.  

        GÓRAL JOLANTA

        edukacja wczesnoszkolna/plastyka

        poniedziałek

        4 (10.45-11.30)

        1.  

        IWANICKA ANNA

        język polski

        środa

        4 (10.45-11.30)

        1.  

        JAKUBOWSKA AGNIESZKA

        geografia/wdż

        czwartek

        2 (8.55-9.40)

        1.  

        JĘDRZEJEWSKA BARBARA

        muzyka/technika

        piątek

        4 (10.45-11.30)

        1.  

        KAPELEWSKA MAGDALENA

        język angielski

        środa

        2 (8.55-9.40)

        1.  

        KOPEĆ ANNA

        język angielski/etyka

        czwartek

        6 (12.45-13.30)

        1.  

        KOWAL WOJCIECH

        język polski

        czwartek

        6 (12.45-13.30)

        1.  

        KRUK KATARZYNA

        wychowanie fizyczne

        poniedziałek

        3 (9.50-10.35)

        1.  

        KRYSIUK MAGDALENA

        matematyka

        wtorek

        5 (11.40-12.25)

        1.  

        KUCHARCZYK BEATA

        przyroda/chemie

        piątek

        7 (13.50-14.35)

        1.  

        LESZEK EWA

        język niemiecki

        poniedziałek

        6 (12.45-13.30)

        1.  

        MALINOWSKA KATARZYNA

        edukacja przedszkolna

        poniedziałek

        2 (8.55-9.40)

        1.  

        MATYSZEWSKA BEATA

        doradztwo zawodowe

        czwartek

        9 (15.45-16.30)

        1.  

        MAZUR - SUTYNIEC ANNA - wicedyrektor

        wychowanie fizyczne

        wtorek

        1 (8.00-8.45)

        1.  

        MICHALEC MAŁGORZATA

        przyroda/biologia

        środa

        3 (9.50-10.35)

        1.  

        MIECZKOWSKA ANNA

        matematyka

        poniedziałek

        2 (8.55-9.40)

        1.  

        MILEWSKI DAMIAN

        wychowanie fizyczne

        piątek

        3 (9.50-10.35)

        1.  

        MROZIŃSKI PAWEŁ

        historia

        piątek

        6 (12.45-13.30)

        1.  

        SOBKOWSKA JOANNA

        język niemiecki

        piątek

        2 (8.55-9.40)

        1.  

        OLEŚ JOANNA

        język angielski

        poniedziałek

        7 (13.50-14.35)

        1.  

        OTULAK KATARZYNA

        psycholog

        po umówieniu się

        1.  

        ORŁOWSKA KLEMENTYNA

        edukacja wczesnoszkolna

        czwartek

        4 (10.45-11.30)

        1.  

        ORZEŁOWSKA EWELINA

        edukacja wczesnoszkolna

        piątek

        3 (9.50-10.35)

        1.  

        PAWLIKOWSKA DANUTA

        informatyka

        piątek

        2 (8.55-9.40)

        1.  

        PIEŃKOWSKA JOANNA

        terapeuta pedagogiczny/SI

        po umówieniu się

        1.  

        PISKORSKA EWELINA

        religia

        czwartek

        2 (8.55-9.40)

        1.  

        PRUSIEWICZ BARTOSZ

        religia

        wtorek

        4 (10.45-11.30)

        1.  

        ROSIŃSKA ALEKSANDRA

        pedagog

        po umówieniu się

        1.  

        SOKOŁOWSKA KAROLINA

        edukacja wczesnoszkolna /język niemiecki

        poniedziałek

        3 (9.50-10.35)

        1.  

        SZCZĘŚNIAK KAMILA

        nauczyciel wspomagający

        po umówieniu się

        1.  

        SZEWCZYK EWA

        matematyka

        wtorek

        4 (10.45-11.30)

        1.  

        SZEWCZYK MARCIN

        wychowanie fizyczne

        piątek

        2 (8.55-9.40)

        1.  

        SZYDŁOWSKI ANDRZEJ

        edukacja dla bezpieczeństwa

        czwartek

        9 (15.45-16.30)

        1.  

        SZYMKOWIAK AGNIESZKA

        edukacja wczesnoszkolna

        czwartek

        3 (9.50-10.35)

        1.  

        TERLECKA-ROMANOWICZ ANNA

        nauczyciel wspomagający

        po umówieniu się

        1.  

        TOKARZ RYSZARDA

        edukacja wczesnoszkolna

        poniedziałek

        2 (8.55-9.40)

        1.  

        TURCZYN URSZULA

        język angielski

        piątek

        4 (10.45-11.30)

        1.  

        WALDA PIOTR

        historia/wos

        wtorek

        4 (10.45-11.30)

        1.  

        WISZNIEWSKA WIOLETTA

        edukacja wczesnoszkolna

        poniedziałek

        3 (9.50-10.35)

        1.  

        WÓJCIK GRAŻYNA

        edukacja wczesnoszkolna

        poniedziałek

        5 (11.40-12.25)

        1.  

        ZDYB MARTA

        język polski

        piątek

        3 (9.50-10.35)

        1.  

        ZEGAROW MILENA

        nauczyciel wspomagający

        po umówieniu się

        1.  

        ŻOŁOWICZ MARIA

        plastyka

        poniedziałek

        4 (10.45-11.30)

         

         

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej w Warszawie, ul. Niecała 14
      • sp75@edu.um.warszawa.pl
      • Tel./Fax: (22) 827-40-06
      • 00-098 Warszawa ul. Niecała 14
  • Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych 
    w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:

    1. dane Administratora  i Inspektora Ochrony Danych: Adam Kozakiewicz e-mail: IOD@sp75.edu.pl adres: Adam Kozakiewicz lub Inspektor Ochrony Danych, 00-098 Warszawa, ul. Niecała 14
    2. Pana/Pani dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art.5 ust.2 RODO,
    3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
    4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej.
    5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
    6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
    7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
    8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
    9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
    10. klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w bloku „Serwis”).