• Dyżury nauczycieli w roku szkolnym 2017/2018

      •  

        Lp.

        Nazwisko i imię nauczyciela

        Przedmiot

        Dzień

        Godzina lekcyjna

        1.

        Adamczyk Anna

        historia

        czwartek

        8 (14.40-15.25)

        2.

        Baldy Magdalena

        przyroda/biologia

        poniedziałek

        1 (8.00-8.45)

        3.

        Baszczak Małgorzata

        fizyka

        czwartek

        4 (10.45-11.30)

        4.

        Chmielewska Urszula

        edukacja wczesnoszkolna

        czwartek

        3 (9.40-10.30)

        5.

        Chrostowska-Gałązka Sylwia

        język polski – jako obcy

        poniedziałek

        11 (16.20-17.20)

        6.

        Cudny Justyna

        terapeuta pedagog.

        po umówieniu się

        7.

        Daniszewska Ewa

        język angielski

        piątek

        5 (11.40 – 12.25)

        8.

        Figas Dagmara

        nauczyciel wspomagający

        po umówieniu się

        9.

        Furmanek Małgorzata

        edukacja wczesnoszkolna /język polski

        czwartek

        6 (12.50-3.35)

        10.

        Góral Jolanta

        edukacja wczesn. / plastyka

        poniedziałek

        3 (9.40-10.30)

        11.

        Iwanicka Anna

        język polski

        poniedziałek

        4 (10.45-11.30)

        12.

        Jakubowska Agnieszka

        geografia

        czwartek

        6 (12.50-3.35)

        13.

        Jankowska Agnieszka

        edukacja wczesnoszkolna

        czwartek

        2 (8.50-9.35)

        14.

        Jędrzejewska Barbara

        technika /muzyka

        środa

        3 (9.40-10.30)

        15.

        Kapelewska Magdalena

        język angielski

        wtorek

        3 (9.40-10.30)

        16.

        Kotwica Agnieszka

        wychowanie przedszkolne

        poniedziałek

        4 (10.45-11.30)

        17.

        Kowal Wojciech

        język polski

        poniedziałek

        6 (12.50-13.35)

        18.

        Król Anna

        język angielski

        środa

        6 (12.50-13.35)

        19.

        Krysiuk Magdalena

        matematyka

        czwartek

        5 (11.40–12.25)

        20.

        Kucharczyk Beata

        przyroda/chemia

        wtorek

        5 (11.40–12.25)

        21.

        Leszek Ewa

        język niemiecki

        poniedziałek

        8 (14.40-15.25)

        22.

        Mazur-Sutyniec Anna

        wychowanie fizyczne

        poniedziałek

        0 (7.00-7.45)

        23.

        Michalec Małgorzata

        przyroda/biologia

        środa

        8 (14.40-15.25)

        24.

        Mieczkowska Anna

        matematyka

        Środa

        2 (8.50– 9.35)

        25.

        Orzełowska Ewelina

        edukacja wczesn.

        piątek

        7 (13.50-14.35)

        26.

        Pawlikowska Danuta

        informatyka

        poniedziałek

        3 (9.40-10.30)

        27.

        Pieńkowska Joanna

        religia

        środa

        2 (8.50-9.35)

        28.

        Piskorska Ewelina

        religia

        poniedziałek

        4 (10.45-11.30)

        29.

        Podgórska-Pałdyna Martyna

        edukacja wczesn./ logopedia

        środa

        2 (8.50–9.35)

        30.

        Sokołowska Karolina

        edukacja wczesn. / język niemiecki

        wtorek

        4 (10.45-11.30)

        31.

        Szadurska Ilona

        wychowanie fizyczne

        wtorek

        0 (7.00-7.45)

        32.

        Szczęśniak Kamila

        nauczyciel wspom.

        po umówieniu się

        33.

        Szewczyk Ewa

        matematyka

        środa

        3 (9.40-10.30)

        34.

        Szewczyk Marcin

        wychowanie fizyczne

        środa

        3 (9.40-10.30)

        35.

        Orłowska Klementyna

        edukacja wczesnoszkolna

        środa

        3 (9.40-10.30)

        36.

        Tkaczyk Agata

        informatyka

        piątek

        3 (9.40-10.30)

        37.

        Tokarz Ryszarda

        edukacja wczesnoszkolna

        poniedziałek

        5 (11.40 – 12.25)

        38

        Turczyn Urszula

        język angielski

        poniedziałek

        3 (9.40-10.30)

        39.

        Wójcik Grażyna

        edukacja wczesnoszkolna

        piątek

        2 (8.50 – 9.35)

        40.

        Wójtowicz Danuta

        matematyka

        wtorek

        4 (10.45-11.30)

        41.

        Zaborowski Arkadiusz

        język angielski

        środa

        5 (11.40 – 12.25)

        42.

        Zdyb Marta

        język polski

        wtorek

        5 (11.40 – 12.25)

        43

        Ziemianin Anna

        historia / etyka

        czwartek

        6 (12.50-13.35)

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej w Warszawie, ul. Niecała 14
      • sp75@edu.um.warszawa.pl
      • Tel./Fax: (22) 827-40-06
      • 00-098 Warszawa ul. Niecała 14
  • Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych 
    w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:

    1. dane Administratora  i Inspektora Ochrony Danych: Adam Kozakiewicz e-mail: IOD@sp75.edu.pl adres: Adam Kozakiewicz lub Inspektor Ochrony Danych, 00-098 Warszawa, ul. Niecała 14
    2. Pana/Pani dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art.5 ust.2 RODO,
    3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
    4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej.
    5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
    6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
    7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
    8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
    9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
    10. klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” (w bloku „Serwis”).